نرم افزار فروشگاهی لاسیما

نرم افزار فروشگاهی لاسیما به طور خاص برای ساده سازی عملکرد فروشگاه ها طراحی شده است محصول شما هر چه باشد در لاسیما به راحتی تعریف میشود ( سوپر مارکت ، میوه فروشی، ابزار فروشی، شیرنی ، نانوایی ، لباس ، طلا و جواهر ،.....) با توجه به حجم کاری خود شما میتوانید بر اساس نیاز های خود صندوق را شخصی سازی نمایید جستجو های مختلف براساس بارکد ، کد کالا ، اسم کالا و دسته بندی انجام دهید.

lasima
دریافت نسخه آزمایشی

چرا نرم افزار فروشگاهی لاسیما ؟

با لاسیما همه چالش های خود را در سریعترین زمان ممکن حل کنید


امکانات نرم افزار فروشگاهی لاسیما


lasima

صندوق

lasima

مدیریت

lasima

گزارشات

lasima

نسخه محلی

در نسخه محلی نصب نرم افزار اجتناب ناپذیر است، با این حال در نرم افزار لاسیما برخلاف محصولات مشابه نیازی به نصب در تمامی دستگاه ها نبوده و تنها با نصب بر روی یک دستگاه (مانند کامپوتر، لپ تاپ یا غیره) و از طریق شبکه داخلی امکان استفاده بر روی تمامی دستگاه ها، بدون محدودیت فراهم می گردد. لازم به ذکر است که نصب نرم افزار لاسیما بسیار ساده بوده و با داشتن سیستم "نصب خودکار" به راحتی توسط کاربر قابل نصب و استفاده می باشد.

lasima

نسخه آنلاین و ابری

یکی از کاربرد های نسخه آنلاین استفاده در فودکورت ها و رستوران های زنجیره ای می باشد. به صورتی که این اماکن به کمک نسخه آنلاین کاملا یکپارچه پیاده سازی می شوند. بدین ترتیب دفتر مرکزی خیلی ساده و سریع می تواند نظارت کامل و جامعی نسبت به تمام شعب خود در سراسر ایران داشته باشد و از طریق نرم افزار میزان فروش، محتوای انبار و سایر گزارشات را بررسی و مدیریت کند.

دریافت نسخه دمو

محصولات سخت افزاری


صندوق فروشگاهی

انواع پرینترهای حرارتی

کیوسک هوشمند

کشوی پول

سفارش دهید
آموزش و پشتیبانی 24 ساعته

از امتیازات برجسته ای که که شرکت لاسیما برای مشتریانش در نظر گرفته است همراهی جامع و فعال شرکت می باشد ، که این هدف را از طریق آموزش کامل و کاربردی نرم افزار و پشتیبانی 24 ساعته آن دنبال می کند. شرکت لاسیما به صورت 24 ساعته نرم افزار شما را پشتیبانی می کند. کاربران گرامی میتوانند به صورت 24 ساعته در طول شبانه روز با شرکت در ارتباط باشند در ساعات اداری از طریق تماس تلفنی ( 8:30 صبح تا 5 بعد از ظهر) و در ساعات غیر اداری به صورت تیکتینگ مشکل خود را مطرح کرده و شرکت در سریع تر زمان مشکل را به صورت ریموتنیگ رفع کرده و راهکارهای لازم را ارائه می کند. آموزش نرم افزار از از طریق فایلهای تصویری که همراه با پکیج ارائه می شود صورت می گیرد. همچنین مشتریان در ساعات اداری می توانند با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایند و شرکت آموزش ها و راهکارهای لازم را به صورت تصویری به مشتریان خود ارائه می دهد. مدت زمان این امتیاز ویژه بازه زمانی یک ساله برای هر مشتری می باشد.

هر سوالی دارید با ما در میان بگذارید